Şirketiniz için en kaliteli tabelayı, en uygun fiyata yaptırmanın en kolay yolu!

REKLAMCI HAKKINDA

Reklamcı

Reklamcı, reklam tanıtım sektörünün ilk girişim adımıdır. Bir İşletmenin ilk tanıtım basamağı kendisine yaptıracağı tabela ile başlar, bunun için kendisine uygun tabelayı yapacak bir Reklamcı ile görüşür. Reklamcı sahip olduğu bilgi, imkan ve kabiliyetleri ile en doğru tatmin edici sunumu yapmaya çalışır. Reklamcı nın yaptığı sunum işletmenin tanıtımı, bilinirliği ve akılda kalıcılığı ile doğru oranda bir etkiye sahip olduğundan dolayı çok önemlidir. Bu önemden dolayı tabela yaptırmak için seçilen Reklamcının ustalığının yanında iyi bir sanatçı olması oldukça önemlidir.

Reklamcı tarihinden..

Geçtiğimiz on yıllarda tabela sektöründe standartlar zamanın şartlarına ve teknolojisine oranla oldukça kısıtlıydı. Düz bir zemin üzerine yazılan fontlar varsa işletmeye ait resim ve logolarla desteklenir, işin büyük kısmı el emeği ile yapılırdı. Kesim, yazım ve çizim işleri el emeği ile yapılırdı. Zamanımızda gelişen teknolojik imkanlar, bilgisayar yazılımları, cnc gibi olmazsa olmaz tezgahlar ve diğer makineler ile Reklamcılık sektörü büyük imkan kabiliyetine ulaşmış ve ustanın hayalleri ile sınırlı tasarımlar yerini almıştır. Tabela yapımında kullanılan malzeme çeşitliliğinin çoğalması da farklı tasarımlara yol açmıştır. Bilgisayar yazılımları, kesim ve çizim makineleri muhteşem işler çıkarsada gene en önemli faktör insandır, makineye kesim ve çizim için girilen değerler eğer bir sanatçının ustanın elinden çıkmışsa daha muhteşem işler ortaya çıkar. Yukarda da dediğimiz gibi iyi bir Reklamcı ustası aynı zamanda iyi bir sanatçı olmalıdır. Hayalleri ve tasarımcı ruhu, ustalık ile birleştirip teknolojiye aktaran Reklamcı mutlak bir sanat eserini meydana getirir.

Kaliteli Reklamcı nasıl olmalı

Kaliteli bir Reklamcı işine özen gösteren, söz verdiği günde teslim eden, yaptığı tabelanın arkasında duran ve müşterisine karşı güler yüzlü, güven veren bir profili olmalıdır.