HAKKIMIZDA

www.TabelaBorsasi.com işletmesini web ortamına taşımak isteyen tabelacı esnafı ve en uygun fiyata en uygun tabela'yı yaptırmak isteyen işletmeler için oluşturulmuş bir web girişimidir. Sistem Tabela yaptırmak isteyen işletmeler tarafından açılan teklife, www.TabelaBorsasi.com sayesinde 7/24 Tabelacılar tarafından verilen yanıt ve tercih aşaması şeklinde çalışır .

İnternetin işletmeler için Altın bir anahtar konumuna geldiği günümüzde, her işletmenin internet ortamında yerini alması kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiştir. İnternetin yaygın kullanılır hale gelmesi özellikle de akıllı telefonlar ile her yerden ve herkes tarafından internete ulaşılır olması, ticaretin sanal ortama kaymasına yol açmıştır. İnternet artık herkesin cebindeyken bir işletmenin bu cebe girmemesi, ticarette geride kalmasına yol açar. "En işlek caddede dükkanın olacağına, google da birinci sayfada ol" sözünü söyleyen kişinin ne kadar doğru bi söz söylediği günümüzde herkesce hemfikirdir. Şu var ki, binlerce web sitesinin olduğu sanal ortamda birinci sayfada olma şansı küçük şanslı bir azınlığa aittir. İşte Tam burda tabelacı esnafı için www.tabelaborsasi.com devreye girmektedir. Tabelacılar için bulunduğu lokasyonda sadece çevresine ticaret yapabilme kısıtlamasını ortadan kaldıran sistem sayesinde, interneti olan herkes ile ticaret yapabilme imkanı tanınır. Kaldı ki günümüzde interneti herkesin kullandığı düşünülürse, ne kadar geniş bi kitleye ulaşılacağı malumdur.

www.tabelaborsasi.com aynı zamanda en uygun fiyata en kaliteli tabelayı yaptırmak isteyen işletme sahipleri için geniş bir portföyden, uygun fiyat ve teklif alma imkanı tanımaktadır. tabelaborsasi.com alıcı ve satıcı için tercihe göre site üzerinden güvenli ödeme alma ve güvenli ödemeyapma imkanı da tanımaktadır. En son web teknolojileri ile geliştirilmiş yazılım, teknolojik donanım ve güvenli ödeme sistemine sahip tabelaborsasi.com, kullanıcılar için 7/24 açık bir iş yeri imkanı tanırken, aynı zamanda güvenli e-ticaret imkanı sunmaktadır. TabelaBorsasi™ bir TothNetwork .

TABELA BORSASI™ bir TOTH NETWORK™ Kuruluşudur.

" TÜRKİYE'NİN TABELA BORSASI "